Ukázka realizací

Malé weby na klíč již od 2.950 Kč

Ukázky našich realizací

Máme za sebou bohatou historii - vytvořili jsme desítky malých webů, minisites či microsites. Na této stránce najdete několik vzorových realizací.

Každý klient si může zvolit, zda chce být zařazen do referencí. Tvořili jsme Vám microsites a chtěli byste ji zde mít umístěnou? Kontaktujte nás!

portfoliosmall
Karta první pomoci

Jednoduchá jednostránková microsite představující kartu první pomoci, kterou by ve svém vozidle měli mít všichni slovenští řidiči. Tvořili jsme text na míru, obrázek z fotobanky, základní optimalizaci pro vyhledavače a byla použita upravená volně šiřitelná šablona.

Navštívit projekt right

portfoliosmall
Disneyland Paříž

Microsites o Disneylandu v Paříži. Pro účely tohoto webu bylo napsáno několik normostran textů, vybrána a následně upravena šablona, provedena základní optimalizace pro vyhledavače a web byl registrován do 50 katalogů. Web je ukázkou zájezdového affiliate společnosti Invia.

Navštívit projekt right

portfoliosmall
Letenky do Anglie

Další ukázka microsites, kde byla vybrána vhodná šablona, upravena její hlavička tak, aby vyhovovala potřebám webu. Následně bylo napsáno několik normostran textu za použití správných klíčových slov a provedena základní optimalizace pro vyhledavače spolu s registrací do katalogů. Cílem projektu je prodávat letenky do Anglie prostřednictvím společnosti Invia.

Navštívit projekt right