Ukázka realizací

Malé weby na klíč již od 2.950 Kč

Popis služeb

Při tvorbě microsites poskytujeme různé služby. Můžete si sami vybrat, které si objednáte a které nepotřebujete. U psaní textů si např. vyberete, kolik máme napsat normostran textu a zaplatíte podle množství napsaných textů. Popis k jednotlivým službám:

1. Doména

Musíte si zvolit, na jaké doméně (internetové adrese) poběží Vaše nová microsites. Pokud již máte doménu zaregistrovanou, nemusíte ji platit. Stránky můžeme spustit na již existující doméně. Pokud doménu ještě nemáte koupenou, zajistíme její nákup. Cena 250 Kč/rok je platná pro domény CZ, EU, COM, NET, INFO, BIZ, ORG. V případě jiné koncovky Vás zkontaktujeme s nabídkou ceny za Vámi vybranou koncovku.

2. Hosting

Aby se na doméně mohl zobrazit obsah, je nutný objednat tzv. hosting. Doporučujeme objednat náš vlastní hosting. Pokud chcete použít svůj vlastní, musí splňovat tyto požadavky:
- Podpora php
- MySQL databáze + phpMyAdmin
- mod_rewrite (podpora .htaccess)
- Povolená zátěž paměti minimálně 80 MB

3. Napsání textů

Na vybudovanou microsite Vám napíšeme texty - nemusíte psát texty sami.
Můžete si sami zvolit, kolik textu bude na vybudované microsite.
- 1 normostrana = 1800 znaků (včetně mezer)
- psaní textů si nemusíte objednávat, pokud doplníte stránku svými texty (v tom případě nechte políčko prázdné)
- maximální výše normostran není omezena.
Doporučujeme zvolit alespoň 5 normostran textu (buď od nás, nebo sami napište). V případě použití Vašich textů napište tuto informaci do „Návrh obsahu microsite“

4. Nákup obrázků

Do textu můžeme vložit ilustrační obrázky, který web oživí.
Obrázky vybíráme a nakupujeme na www.istockphoto.com. Obrázky jsou kupovány se standardní licencí. Nelze je využít např. pro tvorbu vlastních šablon nebo je prodávat dalším subjektům. Pokud máte vlastní obrázky, které byste chtěli do webu začlenit, uveďte tuto informaci v „Návrh obsahu microsite“ a po odeslání objednávky Vás zkontaktujeme.

5. Registrace do katalogů

Registrací do katalogů získáte první odkazy na svůj nový web.
Díky registracím do katalogů se web posílí ve vyhledávačích na určité fráze. V případě méně konkurenčních slov mohou pouhé registrace postačit k dobrým výsledkům ve vyhledávačích. U konkurenčních slov doporučujeme web ještě propagovat dalšími aktivitami.
Maximální počet katalogů. kam můžeme provést registraci je 300.

6. Instalace redakčního systému a šablony

Při tvorbě microsites využíváme redakční systém WordPress, který je zdarma. Platíte proto jen za jeho instalaci a zprovoznění. Nevyužíváme drahé placené redakční systémy. Pomocí redakčního si můžete v budoucnu sami kdykoliv změnit texty na webových stránkách bez toho, aniž byste uměli programovat. Web spustíme na námi vybrané šabloně zdarma, případně poupravíme již existující šablonu. Neplatíte proto ani za tvorbu designu. Autoři šablon požadují ponechání odkazů v patičce, můžete se podívat do referencí, jak free šablony vypadají. Vytvořená microsite může odkazovat na Váš hlavní web. Tuto informaci připište do „Návrh obsahu microsite“. Odkazy na Váš primární web vložíme zdarma.

7. Tvorba unikátní šablony

Standardně jsou používány šablony zdarma, ale můžeme pro Vás vytvořit jednoduchý unikátní design na míru.

8. Návrh obsahu microsite

Co nejpřesněji popište účel a obsah nové microsite. Dle zadání bude nová stránka vytvořena. V případě individuálních přání budete kontaktováni a dohodneme se na dalším postupu a ceně.